top of page

Jesteśmy siostrami i duetem copywriterskim

Kochamy pisać. Dlatego robimy to w duecie! Gramy słowami i komponujemy teksty, które poruszą Twoich odbiorców tak, jak chcesz i tam, gdzie chcesz.

Często czytamy sobie w myślach, ale jeszcze częściej siedzimy zatopione w tekstach! Ludzie mylnie biorą nas za bliźniaczki, ale zdania mamy mocno podzielone.

W pracy też się nimi dzielimy! :) Liczy się efekt. 

 

Siła naszego duetu tkwi w dwóch odmiennych spojrzeniach na ten sam temat, dwóch uzupełniających się stylach i dwóch głowach pełnych niekończących się pomysłów. Tworząc w parze, możemy rozdzielać między sobą zlecenia zgodnie z wyczuciem i doświadczeniem.

W pierwszej fazie kreacji bierzemy udział razem – robimy siostrzaną burzę mózgów, żeby zwiększyć szanse na efekt "wow". 

Z głowy mamy też dodatkową korektę: dwie pary oczu wyłapią każdy niuans - literówkę, brak przecinka czy zbędny epitet.


Marzymy o świecie, w którym słupki czytelnictwa szybują w górę, a dzieci sięgają po książki równie chętnie, co po smartfony. Bo niejeden bohater literacki zmienił czyjeś zdanie, a czasem życie! Dobre teksty mówią o tym jak jest, jak zmienić świat na trochę lepszy; uruchamiają wyobraźnię, otwierają głowę lub nieco w niej mącą, żeby dodać życiu smaku i kolorów.

Dagmara

Screen Shot 2021-02-11 at 11.22.22 PM.pn

Warsztat:
 

5-letnie doświadczenie copywriterskie i marketingowe zebrane w start-upie IT, agencjach kreatywnych i PR. Kilkuletnia współpraca z ogólnopolskimi mediami. Blogerka, redaktorka magazynu online o tematyce lifestyle.

 

Poza pisaniem...
 

Lubię, kiedy się dzieje! Im jestem starsza, tym więcej mnie wzrusza. Dobrze mi w ciągłym ruchu: na lodowisku, w wodzie, blisko natury. Kocham tańczyć do rana i pływać. Czytam w każdej wolnej chwili: susząc włosy i na przystanku. Chcę żyć intensywnie, zwiedzić kawał świata i wydać własną powieść.

W oczach siostry:

 

Daga to poławiaczka perełek. Namierzy niszową knajpkę z błogo-dobrym jedzeniem. Sukienkę, która zgarnie komplementy. Gdy dostaję stos książek, zawsze wiem, która jest od niej: ta, o której jeszcze nie słyszałam i ta, od której chcę zacząć jeszcze tej samej nocy. Weźmie ciężki temat i rozbroi go na lekkie zdania. Znajduje słowa, które razem zaskoczą, tak jak w piosence, która łatwo wpada w ucho. Partnerka w podróżach nie do zadeptania. Przeciągnie z muzeum na martini, z dusznego antykwariatu na mróz, żeby pooddychać miastem i znaleźć jakiś ciekawy mural.

Natalia

N.jpg

Warsztat:

 

7 lat doświadczenia w trade marketingu w jednej z top firm z branży FMCG. Prowadzenie własnego bloga od 2015 r. Autorka e-booków i podcastów. Wielokrotne współprace z portalami, głównie z tematyki lifestyle, sport, dietetyka, psychologia.

 

Poza pisaniem...


Niezmiennie mnie nosi. Piłuję moją wytrwałość na długich dystansach, ale uliczne maratony wymieniłam na Góry Skaliste w Kolorado. Dla ochłonięcia długo przesiaduję przy mikrofonie, nagrywając cykle podcastów i piosenki z ukulele w tle. Dużo zmieniam i wymyślam; uwielbiam innowacje.

 

W oczach siostry:

Natalię ciągle roznosi energia i zawsze musi mieć jakiś “projekt”. Gdy się już wkręci w zadanie, to jest najlepszym dowodem, że efekt flow istnieje. Potrafi całkiem zatracić się w tworzeniu. Jest uparta i wytrwała – ma na koncie maratony, triathlony, biega po górach. Ładnie śpiewa i zawsze mówi prosto z mostu. Jej ulubionym open space jest biegowa ścieżka. Zaraziła mnie wieloma pasjami: w tym do literek, książek, rywalizacji sportowej.

 

 

vector-creator (6).png
vector-creator (7).png
bottom of page